paweltarnowski.pl

Polandrock 2018

Polandrock 2018

02.09.2018, 08:58

Pierwszy raz jeden z najpopularniejszych i największych festiwali w naszym kraju, odbywał się ze zmienioną nazwą Pol'and'Rock Festival. Niegdysiejszy „Przystanek Woodstock”, który dumnie nosił tę nazwę od 1995 roku, zmienił ją ze względów prawnych. Tego roku jeden z najpiękniejszych festiwali na świecie odbył się 24 raz. Już 15 raz Pol'and'Rock Festival organizowany jest w Kostrzynie nad Odrą i co roku ściąga liczne rzesze fanów granej tam muzyki i niezwykłego klimatu tego wyjątkowego wydarzenia.

Droga, którą przebył Pol'and'Rock Festival jest długa, a sam festiwal przechodził wiele zmian i ewoluował z biegiem lat. Na jego szybki rozwój wpływało zarówno coraz większe zainteresowanie sympatyków muzyki, ale co za tym idzie, coraz większa liczba jego sponsorów. Liczba dni festiwalu wydłużyła się z pierwotnych dwóch na trzy, powiększyła się liczba występów zagranicznych artystów oraz liczba fanów muzyki zainteresowanych tym eventem. Od dłuższego czasu liczba „woodstockowiczów” oscyluje między 300 a 750 tysięcy. Pol'and'Rock Festival jest całkowicie darmowy, a porządku pilnują odpowiednie służby, wspierane przez wolontariuszy nazywanych „Pokojowym Patrolem”.

Pol'and'Rock Festival nie jeden raz nominowany był do konkursów mających na celu wyłonienie najciekawszych światowych i europejskich festiwali. Organizacja odbywa się na najwyższym poziomie. Jednak festiwalowicze cenią sobie najbardziej coś więcej niż tylko dobrą organizację. Ludzie, którzy co roku od wielu lat uczestniczą w Pol'and'Rock Festival przepełnioną miłością i radością. Festiwal ten jest miejscem, które pozwala na bezpieczną i przyjazną zabawę w rytm pięknej muzyki. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, organizującej przeróżne warsztaty i spotkania, uczestnicy mogą porozmawiać z wyjątkowymi ludźmi, poddać się medytacji lub pogłębić wiedzę z wielu tematów.

Jedno jest pewne – warto przeżyć choć raz niesamowite chwile wraz z innymi fanami muzyki i festiwalowego klimatu. Istnieje wielka szansa, że jadąc tam po raz pierwszy, zakochasz się w jedynej w swoim rodzaju atmosferze i wrócisz na Pol'and'Rock w następnym roku!

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij