paweltarnowski.pl

Fantastyczny mecz narodowej drużyny Czech - porażka zespołu Polski w pierwszym meczu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

Fantastyczny mecz narodowej drużyny Czech - porażka zespołu Polski w pierwszym meczu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

27.06.2023, 11:48

Zespół Czech pokonuje drużynę narodową Polski w inauguracyjnym pojedynku eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024!

Poprzedni mundial w wykonaniu polskiej kadry narodowej nie był zbytnio udany. Polscy zawodnicy oczywiście byli w stanie awansować do fazy pucharowej, lecz nie każdemu podobał się styl, w jakim to zrobili. Futbolowi wielbiciele z naszego kraju zgodnie sądzili, że zmiana na pozycji trenera jest konieczna. Chociażby z tego powodu prezes PZPN Cezary Kulesza zdecydował się na przerwanie umowy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym selekcjonerem polskiego zespołu narodowego, a jego pierwszym poważnym przeciwnikiem była kadra narodowa Czech. To było pierwsze starcie w zmaganiach eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 i niesamowicie istotne było to, aby wygrać.

Nastroje w drużynie Polski Przed pierwszym gwizdkiem arbitra były bardzo dobre, jednakże weryfikacja nadeszła błyskawicznie. Już po trzech minutach starcia kadra Czech bowiem dała radę zdobyć dwa gole. Zarówno dla piłkarzy, jak i fanów zasiadających na trybunach w Pradze to było ogromne zaskoczenie. Od pierwszych minut gracze kadry Czech wyglądali dużo lepiej od naszych piłkarzy i nie wiele wskazywało na to, iż w drugiej części to się odmieni. W drugiej części tego spotkania drużyna polska wyglądała nieco lepiej, jednakże to czescy zawodnicy strzelili bramkę numer 3. Kuchta Jan był strzelcem trzeciej bramki w 64. minucie tego spotkania. Piłkarze polskiego zespołu narodowego dali radę strzelić wyłącznie jednego gola na trzy minuty przed końcem spotkania. Ten mecz w wykonaniu polskiej narodowej drużyny był tragiczny i trzeba to zaznaczyć. Z pewnością nie tak debiut w reprezentacji Polski wyobrażał sobie trener z Portugalii Fernando Santos. W drugim pojedynku eliminacji narodowa drużyna Polski będzie się mierzyć z narodowym zespołem Albanii. W tym meczu polska reprezentacja piłkarska musi zatriumfować.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij