paweltarnowski.pl

W tym roku dzień premiery najnowszego PlayStation

W tym roku dzień premiery najnowszego PlayStation

21.09.2020, 08:55

Jeszcze w roku 2019 miały paść obietnice, iż w 2020 roku japońska firma Sony ukaże fanom swoją najmłodszą produkcję - PlayStation5. Prawdą jest, że wśród graczy dalej modna jest poprzednia konsola oraz nie wygląda na to, żeby zaciekawienie nią miało zmniejszać się. Jednak japońska firma zdecydowała się na stworzenie konsoli do gier nowszej generacji, przez co konsumenci nie mogą się jej już doczekać.

Nowe zastosowania technologii w PlayStation5

Marka Sony wielokrotnie udowodniła, że okazuje się nowatorem na rynku oraz jest w stanie zadziwić graczy. Konsola PS4 ustanowiła dosyć wysoką poprzeczkę dla konkurentów - to wszystko przez kompletnie innowacyjną jakość, której do tej pory nie zaprezentowała żadna inna firma. Wysoce czułe DualShocki, gry najnowszej generacji, grafika - konsumenci bez wątpienia umieli docenić takie wszystkie szczegóły i dzięki temu na chwilę obecną PS4 okazuje się być najszybciej sprzedawaną konsolą do gier w historii.

Rzecz jasna z początku pojawiły się różnego rodzaju problemy - Sony próbowało podnieść wszystkie technologie (co w rezultacie wyszło im), jednakże wypuszczenie i przedpremierowe zaprezentowanie konsoli zrodziły mieszane emocje. Fanom, obeznanym z poprzednią konsolą PS3, nie w 100% pasowały na przykład kontrolery, albowiem na pierwszy rzut oka wyglądały na niezwykle niewygodne w użyciu. W ostatniej wersji DualShocki otrzymały nieco zmienioną formę, jednakże problemem pozostawała inicjalna wersja PS4. PlayStation4 nadmiernie przegrzewała się, urządzenie potrafiło też samo się resetować.

Jednak po pewnym czasie oraz poprawkach wprowadzanych na bieżąco, się okazało, że jednak firma Sony idzie w prawidłowym kierunku, a wytworzona konsola ma łatkę legendarnej. Aczkolwiek nie okazałoby się to możliwe, gdyby nie gry, które wiele ludzi wspomina wysoce ciepło.

PlayStation5 - jak zaprezentuje się na tle poprzednich?

Najprawdopodobniej niejeden gracz czy fan świeżynek technologicznych niecierpliwie oczekuje ukazania się najświeższej konsoli. Marka Sony potwierdziła, iż gierki znane z PlayStation4 ruszą na przyszłej konsoli (jednakże nie zadziała odwrotnie, co licznym osobom się nie spodobało). Pojawiają się na chwilę obecną pierwsze teorie o problemach z wcześniejszymi zamówieniami - ponoć japońska firma nie nadąża z taśmą produkcyjną, jednakże nie mamy pewności, czy nie są to aby tylko złośliwe pomówienia. W Internecie wyskakują się następne informacje także o tym, że konsola PS5 może mieć teoretycznie kłopoty z jakością 4k. Jednak i w tym przypadku pewne nie jest, jak jest w rzeczywistości. Wszystkiego dowiemy się w dniu premierowego ukazania się urządzenia, mianowicie dziewiętnastego listopada 2020.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij