paweltarnowski.pl

Szymański strzelił trafienie i został okrzyknięty bohaterem polskiego zespołu! Wspaniałe emocje w końcówce spotkania z reprezentacją piłkarską Anglii!

Szymański strzelił trafienie i został okrzyknięty bohaterem polskiego zespołu! Wspaniałe emocje w końcówce spotkania z reprezentacją piłkarską Anglii!

10.09.2021, 10:25

Od dawna wiemy o tym, że kadra Polski występująca w pojedynkach na Stadionie Narodowym jest bardzo trudna do zatrzymania. Ponosimy porażki na tym placu gry rzeczywiście nieczęsto i trzeba być świadomym tego, iż duża w tym zasługa piłkarskich kibiców z naszego kraju. Gdy Narodowy Stadion jest wypełniony do ostatniego krzesełka gracze naszej drużyny dostają dodatkowego zastrzyku umiejętności. Podopieczni trenera Sousy Paulo w kwalifikacjach do mundialu w Katarze prezentują się do tej pory nieźle, jednakże ich forma daleka jest od ideału. Naszych reprezentantów wieczorem w środę czekał bardzo ciężki test, jakim był z całą pewnością pojedynek z piłkarską reprezentacją Anglii. Każdy futbolowy kibic z naszego kraju jest świadomy faktu, jak ciężkim rywalem w dziejach spotkań naszej kadry narodowej są zawodnicy angielscy. Jednak w takim przypadku nie było miejsca na zwątpienie, gdyż najistotniejsze było zgarnięcie maksymalnej liczby punktów.

Przed tym starciem reprezentacja polska piłkarska była z góry skazana na klęskę. Bez wątpienia dobrze mieć na uwadze to, że gracze z Polski w większości przypadków bardzo mocno się motywują na pojedynki z o wiele silniejszymi. Podczas tego starcia było identycznie i trzeba podkreślić to, przez bardzo długi czas można było nawet stwierdzić, że kadra narodowa Polski mogłaby rywalizować o zwycięstwo z drużyną Anglii. To było niesamowicie ciężkie 90 minut dla zespołu Polski i bez żadnych wątpliwości należy ich chwalić za walkę do samego końca. W momencie, kiedy bramkę w 80 min. strzelił Kane Harry zdawało się, iż to może być zakończenie marzeń o dobrym wyniku. Polska narodowa kadra do ostatnich minut tego starcia poszukiwała szansy na zdobycie bramki i nie zamierzała poddać się. W doliczonym czasie gry, który zarządził arbiter gola na wagę wyniku remisowego strzelił piłkarz AEK-u z Aten Damian Szymański. To była bez żadnych wątpliwości fantastyczna okoliczność w przypadku tego uzdolnionego piłkarza. Drużyna Polski na koniec dała radę wywalczyć korzystny rezultat na Stadionie Narodowym w pojedynku z wicemistrzami Starego Kontynentu i takim sposobem nadal ma duże szanse na kwalifikację do mundialu.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij