paweltarnowski.pl

Skład następnego sezonu Top Model jest już znany!

Skład następnego sezonu Top Model jest już znany!

25.09.2020, 16:16

Program TVN-u o nazwie Top Model to z całą pewnością stały punkt jesiennej ramówki stacji, w którym uczestnicy walczą o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Przepisem na sukces jest Joanna Krupa a także znane jury, którzy gromadzą przed ekranem telewizorów dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów. Do tego można zobaczyć sporo rozpoznawalnych w przestrzeni modowej figur, jak na przykład rozpoznawalne modelki, redaktorki pism, a także fotografowie światowej sławy.

W tym sezonie konkurować będzie 14 osób, wśród których znajdują się także osoby posiadające srebrny i złoty bilet. Bilet w kolorze złota jury przyznaje tej osobie, która w ich opinii rzeczywiście nadaje się do roli modelki lub modela, co skutkuje tym, że taki uczestnik od razu ląduje w domu Top Model. Natomiast srebrny bilet okazuje się być internautów, którzy dokonali wyboru swojego faworyta, który nie musi pojawić się na etapie castingów i natychmiastowo trafi na bootcamp, czyli kolejny etap.

O czym jest Top Model?

Produkcja TVN oferuje nie tylko pojawienia się w świecie modelingu, a także pierwszych kroków i wzbogacenie swojego portfolio, przez to w każdej edycji zgłoszenia wysyła naprawdę dużo kandydatów. W odcinkach uczestnicy otrzymują do wykonania różnorodne zadania, które mają być sprawdzianem tego, czy są oni gotowi na wyzwania w w świecie mody pełnym wyzwań. Jury ocenia ich postępy i decyduje o tym, który z zawodników będzie musiał pożegnać się z programem w danym odcinku. Istnieje jeszcze opcja przywrócenia do programu po eliminacji, dzięki ingerencji Michała Piróga, którego zadaniem jest obserwacja panelu zza kulis, służąc pocieszeniem i wsparciem dla uczestników. Główną nagrodą jest zawarcie kontraktu z agencją modelek jak i okładka dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". W obecnym sezonie dowiemy się, który z nich zostanie kolejną osobą z tytułem Top Model w Polsce. O wygraną walczy dużo ciekawych modelek i modeli, w związku z tym bez wątpienia warto będzie śledzić kolejne odcinki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij