paweltarnowski.pl

Rozmowa z księciem Harrym a także Meghan Markle

Rozmowa z księciem Harrym a także Meghan Markle

19.03.2021, 13:57

Niedawno, bo 7 marca o 20 dokonał się wywiad Oprah z księciem Harrym i jego żoną Meghan Markle. O dyskusji tej szybko stało się nieprawdopodobnie głośno i dalej jest to jeden z głównych tematów w otoczeniu wszelkich mediów. Był to pierwszy wspólny wywiad Meghan i księcia Harry'ego po wycofaniu się pary z królewskiej rodziny a także wyprowadzce do USA. W trakcie telewizyjnej rozmowy z Winfrey para wyjaśniła powody swych decyzji i przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z życia na dworze królewskim. Na rozmowie ujawniły się zarzuty obojętności, rasizmu i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Na dodatek, na podstawie zamieszczonego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym konflikcie w rodzinie królewskiej są raczej po stronie królowej Elżbiety a także reszty członków rodziny niżeli Meghan i Harry'ego. Nie mniej jednak nie można zaprzeczyć, że poparcie jest niezrównanie zróżnicowane, w zależności od wieku oraz upodobań politycznych. Brytyjskie media podkreślają, iż jeśli tylko Meghan i Harry pragnęliby kiedyś powrócić do królewskiej rodziny, to tym właśnie wywiadem stracili ostatecznie swoją możliwość. Poza wspomnianymi wcześniej kwestiami para królewska poruszyła też sferę samobójczych myśli Meghan a także tego, że książe nie zauważał wcześniej tego, że jest on uwięziony, jak sam twierdzi.

Prowadzący kanał na platformie YouTube, którzy zajmują się przetwarzaniem różnorodnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, zachęcili 4 ekspertów omawiających w mediach sprawy królewskiej rodziny na skomentowanie wywiadu 2 dni przed jego emisją. Doświadczeni profesjonaliści, w tym poprzedni prasowy sekretarz królowej brytyjskiej, zinterpretowali całą rozmowę, sugerując przy tym Oprah stronniczość natomiast Meghan Markle stosowanie ostrego oraz bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah Winfrey z Harrym a także Meghan Markle pokazany został w wieczorem w TVN24. Co istotne, wywiad ten podglądało średnio bez mała milion odbiorców. Stacja telewizyjna okazała się wtedy drugim z kolejności liderem rynku, wyprzedzając tym samym Polsat i TVN.

Równocześnie mówi się, jakoby wywiad ten jedynie udowodnił legendę dotyczącą Oprah jako redaktorki, która potrafi wyciągnąć z rozmówcy wszystko, wnikając w szczegóły. Zważywszy na niesłychane szczegóły książęcej pary tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednak Oprah robiła to już wiele razy. Bez wątpliwości należy przyznać, iż fakt ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni z pewnością nieprzerwanie omawiany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij