paweltarnowski.pl

Cztery bramki Lewandowskiego w Niemczech!

05.10.2020, 16:35

Fenomenalny pojedynek zanotował w niedzielę kapitan naszej drużyny narodowej, czyli Robert Lewandowski. Trzeba przyznać, że właściwie sam zwyciężył drużynę ze stolicy. Nasz kapitan rozegrał 90 minut. Na na boisku mogliśmy podziwiać innego Polaka, czyli Piątka, który wszedł w drugiej odsłonie pojedynku. Zdołał nawet zaliczyć ostatnie podanie przy golu kolegi z drużyny. Druga połowa meczu była niezwykle ekscytująca.

Mistrz Niemiec ma za sobą ciężki tydzień. Wpierw ponieśli porażkę z ekipą z Hoffenheim. W środowy wieczór ograli Borussię z Dortmundu 3:2 w starciu o Superpuchar Niemiec. Mecz z Herthą z Berlina miał udowodnić, że porażka tydzień temu to jedynie chwilowa niemoc. Zwłaszcza Lewandowski Robert miał ochotę pokazać się z świetnej dyspozycji. Do meczu z zespołem ze stolicy Niemiec nasz kapitan miał w swoim dorobku jednego gola w Bundeslidze.

Emocjonująca druga odsłona starcia!

Piłkarze Bayernu z Monachium agresywnie rozpoczęli ten mecz. Od pierwszych minut pojedynku niesamowicie aktywny na murawie był Lewandowski. Miał możliwość na wstrzelenie bramki, jednak jego atak był trochę chybiony. Parę minut później swoją sytuację przeprowadzili zawodnicy drużyny ze stolicy Niemiec. Lukebakio Dodi nie dał rady umieścić piłki w siatce golkipera drużyny Bayernu Monachium, czyli Neuera. Trzeba przyznać, że piłkarze berlińskiej Herthy pokazali się w fenomenalnej dyspozycji. To był niezwykle pasjonujący pojedynek.

Pierwsze trafienie w tym spotkaniu zdobył piłkarz z Niemiec Thomas Mueller. Arbiter tego spotkania trafienia jednak nie dopuścił. Piłkarz Bayernu był w tej akcji na spalonym. Bayern Monachium jednak nadal konstruował akcję pod polem karnym rywali. Parę minut później futbolówkę do siatki golkipera Herthy Berlin wstrzelił reprezentant Polski, czyli Lewandowski. Pierwsza połowa tego pojedynku zakończyła się przewagą 1:0.

Ostatecznie ten pojedynek piłkarski zakończył się zwycięstwem drużyny mistrza Niemiec 4:3. Należy przyznać, że ten pojedynek piłkarski był niesamowicie przepełniony emocjami.